Ulubieńcy Facebooka 2020

Facebook to jeden z pierwszych portali społecznościowych. Międzynarodowy zasięg oraz przemyślane działania zachęciły użytkowników do pozostania na dłużej. Facebook to możliwość kontaktu z naszymi bliskich, a także dobrze narzędzie do promocji własnej marki. Oto 3 popularne Fan Page, które zachwycają polskich użytkowników.

  • Robert Lewandowski – to najpopularniejszy fan page w Polsce. To znany piłkarz, który jest cenionym reklamodawcom w Polsce. W trakcie sezonu piłkarskiego napastnik Bayer Monachium reklamował wiele produktów spożywczych, które są chętnie spożywane podczas oglądania meczu. Konto Roberta Lewandowskiego obfituje w zdjęcia oraz filmy z życia prywatnego. Na profilu zobaczymy galerię zdjęć ze swoją żoną Anną Lewandowską oraz dziećmi. Jednak najwięcej fotografii ujrzymy z zielonej murawy boiska sportowego. Konto znanego polskiego piłkarza obserwuje ponad 17 mln użytkowników.
  • Jakub Błaszczykowski – pomocnik w klubie Wisła Kraków. Ten piłkarz był także związany z klubami zagranicznymi. Brał udział w finale Mistrzów EUFA w barwach Borussi Dortmund. Zdobywca pucharu i superpucharu, także dwukrotny mistrz Niemiec. Posiada własną fundacje „Fundacja Ludzki Gest Jakub Błaszczykowski”, w której pomaga dzieciom i młodym ludziom potrzebującym pomocy. Na swoim fan page przyciągnał aż 2,2 mln obserwujących.
  • Play –  to konto operatora sieci telefonii komórkowej. Współpraca ze znanymi ze świata YouTube oraz show biznesu pozwoliła zgromadzić 2,24 mln fanów. Na stronie Play możemy znaleźć liczne akcje promocyjne.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*